Sport

W zależności od rodzaju imprezy, klient posiada możliwość nabycia szeregu dodatkowych akcesoriów dostępnych w naszej szerokiej ofercie. Między innymi są to ściany pełne, ściany z oknem bądź zamkiem, przedsionki itp. Posiadamy również możliwość zakupu stolików, ław oraz krzeseł.

Sport

Idealny by spełniać oczekiwania

jehlan-sport-impreza-003jehlan-sport-impreza-002

jehlan-sport-impreza-001

jehlan-sport-impreza-004

Duża powierzchnia reklamowa namiotu cieszy się powodzeniem wśród organizatorów imprez sportowych. Do rozstawienia konstrukcji potrzeba niewiele czasu co znacznie ułatwia organizację imprez związanych ze sportem. Namiotów typu Jehlan możemy używać bez względu na porę roku. Latem czy zimą zapewni schronienie dużej liczbie osób.

Dzięki Jehlanowi w zależności od potrzeb możemy zorganizować miejsce spotkania z zawodnikami, przygotowania do zawodów lub rozdania nagród. Namiot pomaga w realizacji szkoleń, konferencji oraz bankietów.

 

Akcesoria reklamowe

Zależnie od potrzeb proponujemy wyposażenie namiotu w dodatkowe akcesoria, które uatrakcyjnią każdą imprezę. Jednocześnie są one komfortowym dodatkiem by nie tylko umilić czas, ale zareklamować firmę.

 

Kostki do siedzenia kostka-rubik

Pufy PUFY_02

 

                Duże poduchy nike nfl Jersey cheap PODUCHY_02

Flagi reklamowe

flaga-rider-2